Osmanlı Tulumbacısı

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize Mesaj Yazın...

Hakkımızda

Osmanlı Tulumbacısı Ostu Gıda A.Ş. 2007 yılında Merkezi Kocaeli ilinde üretim ve satış mağazası ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal yapısını tamamlayan şirketimiz 2010 Yılında franchise mağaza taleplerini değerlendirerek yılsonunda mağazaların açılması kararını almıştır.

10 yıl içerisinde Türkiye genelinde 18 ilde 50 Mağaza, Yurtdışında 4 Mağaza ile 200 kişiye istihdam Sağlayan bir zincir haline gelmiştir. Bu hızlı büyümenin arkasında kurumsal yapıya sahip bir kuruluş, sürecin tümüne müdahale edebilen bir ekip çalışması ve sunduğu franchise sistemi ile Gastronomi branşından gelmeyenler için kolay yönetilebilir bir mağaza mantığı bulunmaktadır.

Ürün yelpazesini her geçen gün arttıran ve farklı damak tatlarını modern çağa uyarlayarak tüketicileri yeni lezzetler ile buluşturmaya devam etmektedir.

Osmanlı Tulumbası;

Tatlı, Osmanlı geleneğinde sevinç ve hüzünler yanında her vesile ile sunulan; ikram kültürümüzün tercih edilen lezzetlerinden biri olmuştur. Balkan kültüründen Osmanlı saray mutfağına giren tulumba tatlısı, saray helvahanesinde yapılan 70 civarında tatlı çeşidi arasında önemli bir yere sahip olmuştur. Günümüz tulumba tatlıcısı olarak, Osmanlı sevgi ve kültüründen aldığımız ilham ile sarayın müstesna tatlısı tulumbayı uzun çalışmalar sonunda glikoz ve hiçbir katkı maddesi kullanmadan yeni, eşsiz ve şaşırtıcı keyif dolu lezzet lokmalarına dönüştürdük.

Kalite Politikamız

Tüm faaliyetlerimizde yasal ve düzenleyici otoritelerin koyduğu kuralları, (ISO 9001 -ISO 22000) standartları kurallarını uygulayarak kalite ve gıda güvenliğinin sürekliliğini sağlamak Tüm Mağazalarda hijyenik üretim gerçekleştirmek, çalışanların sürekli eğitimlerini sağlayarak, teknolojik gelişmeleri takip etmek. Müşterilerimize karşı özverili olmak suretiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve Osmanlı Tulumbacısı markasına duyulan güveni muhafaza etmektir.

Marka Tescil

Körfez mah. Halıdere Atatürk Bulvarı No:173 B Blok Gölcük / KOCAELİ Tasarım ve Yazılım Essente Bilişim © 2020 Osmanlı Tulumbacısı | Tüm Hakları Saklıdır